Nosacze – Śmieszne Memy

Nosacze – Śmieszne Memy

Nosacz jest jednym z ciekawszych bohaterów internetowych memów. Ta sympatyczna małpa, pochodząca z indonezyjskiej wyspy Borneo, wyposażona w charakterystyczny, długi nos stała się uosobieniem stereotypowego Polaka. Jak dobrze się przyjrzymy, zauważymy mnóstwo podobieństw, takich jak piwny brzuch, przerzedzone włosy, sposób poruszania się. Jeśli wczytamy się w głębiej i dowiemy się jak żyją Nosacze, okaże się, że prowadzą onej spokojny, osiadły tryb życia – zupełnie jak typowy Janusz! Stąd właśnie stał się on uosobieniem typowego Polaka, a jako że typowy Polak ma również wyjątkowe poczucie humoru i potrafi śmiać się własnych przywar… nie pozostało nic innego jak stworzyć memy, które zdobyły wyjątkową popularność w internecie. Samiec Nosacza ma większy nos – taki podoba się najbardziej nosaczowej wybrance. To on właśnie jest słynnym „Januszem”. Janusz z kolei często występuje w otoczeniu rodziny, czyli – klasycznie – Grażyny, Seby, Karyny i Pjotera.

Jeśli znacie kogoś, kto kocha Nosacze i ma dystans do naszych narodowych przywar, a nie wiecie co można sprezentować na święta… warto zwrócić uwagę na nasz asortyment na stronie prezentsimple.pl.  Koszulki i akcesoria z tą śmieszną małpką cieszą się stałym zainteresowaniem zarówno osób kolekcjonujących zabawne gadżety, jak i tych które szukają fajnego prezentu „z jajem”.

W asortymencie znajdziemy śmieszne koszulki z nadrukiem, kubki, czapki i akcesoria z „Januszem”. Świetnie sprawdzą się na prezent dla osoby z wyjątkowym poczuciem humoru, która podchodzi do życia z dystansem. Idealne nada się dla brata, ulubionego wujka, czy najlepszego kolegi. Zależnie od typu okazji możemy wybrać drobny upominek lub stworzyć własny zestaw upominkowy z nosaczem. W sklepie są dostępne obszerne kategorie wzorów i rozmaitych produktów. W przypadku ubrań – T-shirtów, bluz męskich i damskich – oraz akcesoriów, wykonanych z tkanin (torby zakupowe), zawsze warto porównać wszystkie dostępne wersje kolorystyczne.

Zastanawiacie się pewnie dlaczego warto wybrać akurat ten sklep internetowy. Odpowiedź na to trywialne pytanie jest naprawdę prosta. Kupując właśnie w tym sklepie internetowym mamy pewność, że kupiony przez nas produkt jest najwyższej klasy i jakości oraz, że jest on z pewnością oryginalny i niespotykany. Kupując właśnie produkty z tego sklepu internetowego mamy pewność, że efekt zaskoczenia u obdarowywanej osoby będzie na najwyższy poziomie.

Admin

Dodaj komentarz