Niechirurgiczna korekta nosa

Niechirurgiczna korekta nosa

Istnieje mnóstwo sposobów na poprawę urody czy wizerunku. Mimo upływających lat chcemy wyglądać atrakcyjnie i zdrowo. Zabiegi upiększające oraz medycyna estetyczna są dzisiaj dostępne na wyciągnięcie ręki. W każdym mieście możemy natrafić na ogromny wybór gabinetów wykonujących odmładzanie skóry czy zabiegi laserowe. Korekta nosa cieszy się ogromną popularnością wśród osób w różnym wieku.

Niechirurgiczna korekta nosa nie wymaga dużej ingerencji w organizm, nie wiąże się też z noszeniem gipsu czy ogólnym znieczuleniem. Medycyna estetyczna proponuje poprawę mankamentów za pomocą kwasu hialuronowego. Zabieg z użyciem kwasu warto zastosować, gdy mamy nieestetycznie rozdzieloną chrząstkę na końcu nosa lub występowania wzgórków na jego grzbiecie.

Aby niechirurgiczna korekta nosa nie wiązała się z powikłaniami należy poinformować osobę wykonującą zabieg o wszelkich chorobach, np. układu krążenia.

Kwas hialuronowy Katowice przy korekcie nosa pomaga też optycznie go zmniejszyć lub podnieść opadający koniuszek.

Zabieg przeprowadza się w miejscowym znieczuleniu. Należy pamiętać aby przez jakiś czas po dokonanej korekcie nie wystawiać twarzy na ekspozycję słoneczną. W miejscu, gdzie wprowadzono kwas hialuronowy może pojawić się delikatny obrzęk lub zasinienie. Objawy te znikają po kilku dniach. Medycyna estetyczna w chwili obecnej stosuje bezpieczne preparaty, pochodzące z Europy lub Ameryki. Korekta nosa przy pomocy kwasu hialuronowego jest bezpieczna. W razie wątpliwości możemy zapytać osobę odpowiedzialną, jaki preparat zostanie użyty do zabiegu. Profesjonalna obsługa odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczących czynności związanych z poprawą urody.

Niechirurgiczna korekta nosa jest doskonałym rozwiązaniem dla osób bojących się skalpela lub przeciwnych operacjom plastycznym.

Efekt zabiegu utrzymuje się w zależności od ilości podanego kwasu i indywidualnych cech danego organizmu. Zazwyczaj korekta nosa może być powtórzona po około 6- 20 miesiącach po pierwszym zabiegu.

Medycyna estetyczna służy zachowaniu zdrowego, atrakcyjnego wyglądu. Rozsądne korzystanie z jej dobrodziejstw przynosi ogromne korzyści w postaci większej pewności siebie, akceptacji własnego wyglądu i dobrego samopoczucia.

Admin

Dodaj komentarz